0
clear
  • VVPONMEIQS Автоматско Curler Електрични Виткање Железо 360 Ротирачки Керамички Постојана Губење на Бран Стапче Стил Алатка за Коса, Пегла за Коса Curlers Rolllers/A (Боја : C)
  • -20%
  • -20%
VVPONMEIQS Автоматско Curler Електрични Виткање Железо 360 Ротирачки Керамички Постојана Губење на Бран Стапче Стил Алатка за Коса, Пегла за Коса Curlers Rolllers/A (Боја : C)

VVPONMEIQS Автоматско Curler Електрични Виткање Железо 360 Ротирачки Керамички Постојана Губење на Бран Стапче

DEN 710.40

Достапност
Достапно за нарачка

Во прилог иновативни растителни протеини за нега на технологија, за да ја негуваат косата преку температура на греење за ослободување на протеини дека поправки на оштетениот дел од коса - оставајќи ве мазна и блескава брановидна хаи.Белешки Место на косата правилно во барел. 【НЕГАТИВНИ ЈОНИ ВИТКАЊЕ и РАСТИТЕЛНИ ПРОТЕИНИ ГРИЖА ТЕХНИКА】Користење на напредни турмалин керамички слој за греење виткање стапче поттикнува здрава високо-frequence негативни јони кои ефикасно отстранување на статички електрицитет да се инфилтрираат секој косите и да се создаде сјајна коса стил со помалку штета и frizz.НЕ ЧЕКА ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА СЕГА!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

★Двојно цевка керамички виткање железо, разновиден стапче за природен изглед кадрици што трае ★Керами

Совршена Нега на Коса : Effectly зачувување на влага во воздухот, да се спречи метежот и се помогне на косата

【Брзо обликување 1 x Настава booklet Home виткање железо / коса клип, двојна употреба за виткање / зацврстување

*Термички проводник дијаметар : 16 MM20 MM Производот категорија : коса curler Издржлив се справи со се држи под�

Мала големина, преносни, идеален за дома и патување употреба.Брзо загрева во секунди.Едноставен "ON / OFF" swi

Можете да уживате во бескрајни стил можности дома наместо на еден фризерски салон, без разлика имате кр�

Сигурен квалитет и потрајни.Лесен за употреба дома или го носат тоа кога ќе излезат.Погоден за сува или �

БРАНОВИ ONTHEGO : На Belisa Cordless Виткање Железо од Lunata е cordless виткање железо дека функционира како ефикасно как

1 Керамички глазура за нега на коса : двоен слој керамички глазура, се грижи за коса, греење тело испрскаа

Професионален дизајн : Професионална керамичка облога и негативни јони технологија се грижи за вашата �

Лесно Ракување : Ова двојно керамички виткање железо нуди најдобри во топлина и да го оштети заштита и а�

ЗАГРЕВА ЕКСТРА БРЗО : Оваа тројна барел виткање железо оди од 0 до 410 F (210 C) во само 60 секунди.Загреана кера

1.Автоматско Виткање Железо : Косата е вовлечен во навивам комора, каде што таа се загрева и на време да с�

Приклучокот примена на власт штекер потоа вклучете се префрлат на 210 степен, оваа локација е операција; �

Новиот керамички слој обезбедува frizz контрола додека останатите безбедно, без било каква штета.Убава бр

Сува коса и миеш косата темелно да бидете сигурни дека не постојат tangles.Совети : 1.Прилагодлива температу

Сигурен квалитет и потрајни.Оваа heatless curler има добарпотрага appearence.Тоа е лесна за употреба и удобно.Исто т

✘ Автоматско curlers : Оваа автоматско виткање железо е дизајниран со брзо греење со керамичка плоча што мо

Користење на интелигентни постојана температура технологија, тоа може да се избегне постојаното зголе�

★Керамички Слој Донесен керамички обложени греење плоча ви помага да се избегнат влечење или оштетува

✨ Добиете нашиот потпис, супер тесни, Insta познатиот Chopstick кадрици кои последните денови...

【Природни Виткање Маша】3 Барел керамички виткање маша се одлична алатка за правење природни и елегант�

★Коса curler ослободува негативни јони кога се загрева за да се заштити косата од оштетување и го задржува

Сигурен квалитет и потрајни.Виткање Лента нема да го оштети вашата коса.Косата клипови кои се доволно д�

Во споредба со традиционалните виткање песна, овој производ може да произведе бранови, благи бранови ил

Please wait...