0
clear
  • MUOOUM фудбал Фудбал Оган Кул Пелена Кеси Мама Торба Nappy Старечки Ранец за Бебето се Грижат Мулти-Функција Патент Повик за Патување Ранци
  • -20%
  • -20%
MUOOUM фудбал Фудбал Оган Кул Пелена Кеси Мама Торба Nappy Старечки Ранец за Бебето се Грижат Мулти-Функција Патент Повик за Патување Ранци

MUOOUM фудбал Фудбал Оган Кул Пелена Кеси Мама Торба Nappy Старечки Ранец за Бебето се Грижат Мулти-Функција Патент

DEN 1055.76

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал Еко пријателски водоотпорен лесни полиестер платно, Лесен за чистење и Издржливи.Димензии 11 (L) x 7.8 (W) x 15 (H) инч.Голем Капацитет Патент Затворање, 1x Голем Капацитет Главната преграда внатре, 2x Странични џебови, 1x Пред zip џеб, 4x Мали прегради во внатрешноста, може да се стави предмети во одделни џебови.Со само едно копче што може да се заклучи и на горниот дел се справува да се откажам торба во склопот на шетач, и со поместена назад ремени, тоа докажува идеален за бебето се грижат за време на патување.Тоа е Мулти-Функција Ранец за секојдневниот живот : Можете да ја користите оваа торба како ранец и чанти, Погоден за повеќе прилики за шопинг, излегување, училиште, факултет, работа, патување, пешачење, кампување, велосипедизам и други отворено activitie итн.Прилагодливи рамо, рака Поместена засилен рамо, рака, Удобно и Дише, Лесен за носење, Без притисок на рамениците.Пакет Содржина : 1 * Пелена Ранец Карактеристики На Производот - Патент Затворање. - Лесно да се чистат и Издржливи. - Може да се користи како туристички ранец или како една рачна ташна. - Задоволни Одмор Подарок Избор.Топло совети : - за Да го продолжи животот на ранец, ние препорачуваме да се мијат торба со рака. - Вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. - Дозволете мало отстапување за мерни податоци. - Ние секогаш се обезбеди висок квалитет на услуга за клиентите.Било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние го цениме секој клиент и секоја цел што е важно за нас и ние ќе ви помогнат да се реши тоа активно.Ви благодариме!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Со Помош На АрмираноОтклонување На Рамо, Рака И да се Справи, На Мама Торба Има Подолг Живот.Тоа не е само

Материјал : Користење на плетени рамен ткаенина и еколошки водоотпорен и дише TPU материјал,мека и издржл

(ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ) внатрешниот џеб е многу лесно да се избрише чиста, не треба да се плаши од истури на

Материјал Еко пријателски водоотпорен лесни полиестер платно, Лесен за чистење и Издржливи.Димензии 11 (

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.1 x патент џеб на предната страна.Водоотпорен и Носатотпо

(Модерен дизајн и издржливи материјали):Оваа Пелена Торба Е Направен Од Премиум Twill Ткаенина Која Е О�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

♥ВисокоКвалитетни Материјали издржливи ткаенини не ќе солза за долгорочна употреба.Тоа е многу елега�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

4 x Мали Складирање Прегради во Внатрешноста。.За Публиката : Мажи, Жени, Студент, Двојки, Модата На Младит

Џебовите вклучува : 1 x главниот капацитет на кеса.Smart Дизајн : отворени врати дизајн ви помага лесно да се

Прилагодување На Прилагодливи Рамо, Рака За Да Одговара На Вашето Тело.За Период Чистење Ние ви Препора�

Голем Капацитет Мултиџеб : Големина : 11 (L) x 7 (W) x15.7 (H) инчен за пелени, облека, шишиња и други материјали, ка

Сува и Влажна Поделба : Вашите предмети ќе остане сува и влажна 2 патентите, па една торба може да се одво�

Голем Капацитет Мултиџеб : Големина : 11 (L) x 7 (W) x15.7 (H) инчен за пелени, облека, шишиња и други материјали, ка

Белешки : Поради тоа е нов, таму ќе биде малку мирис, само да се стави на вашиот балкон за неколку часа, то�

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Ова Пелена Торба Е Направен Од Премиум Twill Ткаенина Која Е Отпорна На Триење, Дамка,

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Разноврсна и стилски, тоа е добар избор за мама

Во Исто Време, Тоа Е Сува И Влажна Поделба Торба, Која Може Да Се Чува Топли Крпи И Валкана Облека, Па Како

(ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ) внатрешниот џеб е многу лесно да се избрише чиста, не треба да се плаши од истури на

(Совршен Подарок Идеи за Девојки и Момчиња Мажи, Татко ми и Мајка ми)Ова Е Стилски И Голем капацитет Пе�

Тоа е лесен, пространа и удобна за носење, погодна за двете мама и тато се случува за купување и патување.

Тоа е голем простор, што може да се одржи многу работи, млеко во прав, пешкири, облека, панталони, bibs, итн в

11.5 Литар главната преграда со тешкидолжност webbing за MOLLE додатоци.Телото contoured рамо ремени.Две надворешно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Голем Капацитет Мултиџеб : Големина : 11 (L) x 7 (W) x15.7 (H) инчен за пелени, облека, шишиња и други материјали, ка

Со Помош На АрмираноОтклонување На Рамо, Рака И да се Справи, На Мама Торба Има Подолг Живот...

Повеќе Од Една Пелена Торба : Може Да Се Користи Како Ранец, Рачна Ташна, Daypack, Грижа За Новороденчињата, Е

Голем Капацитет Мултиџеб : Големина : 11 (L) x 7 (W) x15.7 (H) инчен за пелени, облека, шишиња и други материјали, ка

Големина : 10.8 x е 36,5 CM, Содржи : 1 Главни Капацитет на Кеса,2 Странични воздушни Перници,1 Пред Патент Џеб�

Please wait...