0
clear
  • Lightbulbled Сијалица Затворен Осветлување E27 Енергија-Заштеда На Крушка-Clear_3W_110V_White_Light
  • -20%
  • -20%
Lightbulbled Сијалица Затворен Осветлување E27 Енергија-Заштеда На Крушка-Clear_3W_110V_White_Light

Lightbulbled Сијалица Затворен Осветлување E27 Енергија-Заштеда На Крушка-Clear_3W_110V_White_Light

DEN 1970.40

Достапност
Достапно за нарачка

Напон : 85-265 V.Прозрачна флукс : 240 (lm).Зрак агол : 270 (степени).Светилка носителот модел : e27. Сенка материјал : PC.Напон : 85-265 V Светлосен флукс : 240 (lm) Зрак агол : 270 (степени) Светилки носителот модел : e27 Сенка материјал : PC Може да затемнување : Нема.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ЗАМРЗНАТОТО ИЛИ ЈАСНА : во Зависност од стилот или тема што се случува за овие светилки се достапни во за

Керамички Surface Mount (SMD) Чип Отпорник.Фиксна SMD Тенок Филм Отпорник (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се корис

100 PCS / ЛОТ 2*5*7mm Плоштадот LED Транспарентен Бела светодиодни диоди 2 X5 X7 LED Диоди Вода Јасно Бели 100 PCS / ЛОТ 257

ДВИЖЕЊЕ уреди со покажувач : со вграден сензор за движење и photocell сензор, Lum Story отворено мрак за да се зор�

Multilayer Керамички Чип (MLCC) Capacitor Surface Mount (SMD).Фиксна SMD Керамички Multilayer Capacitor (100 Парче Многу).Нови, никогаш не

Multilayer Керамички Чип (MLCC) Capacitor Surface Mount (SMD).Фиксна SMD Керамички Multilayer Capacitor (100 Парче Многу).Нови, никогаш не

LED 6 Вати 350 Lumens 25 Вати Противвредност.Dimmable.Најновата Технологија Со Американскиот Светол пламен совет Can

На поликарбонат леќа diffuses светлината и ја прави оваа крушка идеален за храна безбедни средини како што �

Dayligt smart сијалица A19 6 pack и Мека Бела smart сијалица BR30 6 pack.Пред семејството напуштање на куќата, сите светла

Multilayer Керамички Чип (MLCC) Capacitor Surface Mount (SMD).Фиксна SMD Керамички Multilayer Capacitor (100 Парче Многу).Нови, никогаш не

√Висок Квалитет : E26 / E27 Свет Сијалица, Направена од Алуминиум и Стакло.Замена на вашиот 80 W блескаво свет

Нетреперење и 360степен природа на светлината, нуди удобни и релаксирачки светлина за вашите очи.Ве моли�

2 Watt Партија Сијалица,Lampholder : E27; Напон : 110 VAC; Светлосен флукс : 200 LM.Примена дома осветлување, ноќ светлина

Целосно Затворен Оценет.Dimmable до 10%.Влажни Оценет.УЛ & Energy Star Уверение.Супериорен Осветлување 100lm / ж.LED EA198

Полнење на сијалица.【Лесно полнење】 3pc внатрешна соларни панели може да биде обвинет од страна на сола�

ENHANCED БОЈА : Refresh HD LED светилки понуда кул, invigorating светлина совршен за зацврсна моменти и активни простори.

Satco признава огромен потенцијал на овој пазар и куќи една од најголемите придонеси на проектотбазирани

40 Вати замена со користење само на 4 W (320 lumens).Номинална да трае 13 години врз основа на 3 часа дневно корист

Боја / Крај : Килибар.Температура на бојата : 2,200 К Просечно Траење : 15000 часа.Lumens (светлина излез) : 300 CRI : 82 4.

2 Watt Партија Сијалица,Lampholder : E27; Напон : 110 VAC; Светлосен флукс : 200 LM.Примена дома осветлување, ноќ светлина

GU10 MR16 LED 6.5 Вати Dimmable Светилки,Пакување од 10 Материјал : Пластични обложени Алуминиум.GU10 LED Светилки се за�

Ефикасност за оваа LED светилка е 125 lumens по вати за вкупно 3 500 lumens по сијалица.Овие светилки понуди 50 000 час

Нашата светла дојде УЛ наведени, влажна оценет, ограден тела оценет, имаат 110 степен широк агол на зрак, и

Please wait...