0
clear
  • 4 x XLR & 6.35 mm Приклучок за Микрофон Аудио Излез Ѕид се Соочуваат со Плоча
  • -20%
  • -20%
4 x XLR & 6.35 mm Приклучок за Микрофон Аудио Излез Ѕид се Соочуваат со Плоча

4 x XLR & 6.35 mm Приклучок за Микрофон Аудио Излез Ѕид се Соочуваат со Плоча

DEN 1511.76

Достапност
Достапно за нарачка

Двојно назад кутија.Никел позлатен конектори. 4 x XLR Женски + 6.35 mm Стерео Лице Плоча Спецификација : Двоен назад кутија (стандардна големина).За рамна монтирани апликации.Никел позлатен конектори.Како да се Користи ?Кабелот може да се вметнува низ ѕидови и лесно се поврзани со оваа лицето плоча.Лицето плоча има испакнати врска пристаништа на грбот, погоден за лемење конекција.Ако ви треба помош во изборот кабел за користење со овој лице плоча, ве молиме ги споделите со нас.Тоа е совршен за жици микрофон конекции во удобен места со што се елиминира неуреден кабли трчање низ подот.

Спецификацијата

Double back box (standard size). :
For flush mounted applications. :
Nickel plated connectors. :
How to Use ? Cable can be inserted through walls and easily connected to this face plate. The face plate has protruding connection ports on the back, suitable for a soldered connection. If you need help selecting cable to use with this face plate, please let us know. It is perfect for wiring microphone connections in convenient places thus eliminating untidy cables running across the floor. :

Со стоката дадена додека купуваат

направени од цврст кован месинг.сатенски никел заврши.лак обложени да се заштити заврши.една банда се п

Изработени од високо влијание, пламен retardant пластика.Економија ѕид плоча за трошоците и свесно сопствен

Направени од цврст кован месинг.Тешка дебелина, мерач burnished антички месинг.Убава burnished антички заврши.Ла

Димензии : 4.5" висина x 6.38" должина 3 банда 2 toggle 1 штекер ѕид плоча капак.Функција : Нашата 3 банда 2 toggle 1 праз

направени од цврст кован месинг.рака заврши патина.лак обложени да се заштити заврши.две банда switch плоч

Дизајнот е без видливи завртки и карактеристики темна, софистицирани графит заврши.Совршен каде што би

ЗАШТИТНА ФОЛИЈА : Item бродови со сина или јасно пластика покривање на кои мора да бидат отстранети пред и

Солидна кован месинг за прецизни детали.Достапни во сите Носталгични Склад завршува.Монтажа хардвер вк

Инспириран од деликатна чипка работа популарни во Викторијанскиот период, Класичен Чипка ѕид плоча кол

Акцентот било ѕид покривање со широк избор на бои и завршува.Ограничена на десетгодишна гаранција.Мазн

Венецијанскиот стил огромен ѕид плоча со еден Кабел / Телефон отворање.Тврда, 100Процентно да доведе слоб

Материјал Опис : На Животната Средина Abs.Производ Перформанси : Изработени Од Поликарбонат Термопластич

Акцентот било ѕид покривање со широк избор на бои и завршува.Ограничен Десет Години.Мазно лице и заобле

Материјал Опис : На Животната Средина Abs.Производ Перформанси : Изработени Од Поликарбонат Термопластич

Земајќи ја својата инспирација од гроздобер бланширан дограма, Класичен Beadboard ѕид плоча колекција дода

Материјал Опис : На Животната Средина Abs.Производ Перформанси : Изработени Од Поликарбонат Термопластич

Материјал Опис : На Животната Средина Abs.Производ Перформанси : Изработени Од Поликарбонат Термопластич

КЛАСИЧЕН ИЗГЛЕД Светло недовршени дрво wallplate, секое парче е уникатен со своите жито и длабочина на бои и

Додадете карактер до секоја соба со овој декоративни еден toggle ѕиден прекинувач поклопец плоча.Целосна

Screwless, snapза дизајн обезбедува мазни и чисти изглед.Суптилен, мат финиш надополнува парична казна décors.До

Материјал Опис : На Животната Средина Abs.Производ Перформанси : Изработени Од Поликарбонат Термопластич

Материјал Опис : На Животната Средина Abs.Производ Перформанси : Изработени Од Поликарбонат Термопластич

Фино Фрлија во Цврста Месинг за Јасни Детали.Ексклузивно РакаПрименета Патина.Патентиран Дизајн Инспи

Изработени од поликарбонат термопластични материјали за да се обезбеди издржливост, флексибилност и а

Изработени од поликарбонат термопластични материјали за да се обезбеди издржливост, флексибилност и а

Венецијанскиот стил огромен ѕид плоча со еден Кабел / Телефон отворање.Тврда, 100Процентно да доведе слоб

цинк позлатен диван плоча.кревет заградата.Загради протези и mending плочи За пристапување и зајакнување а

Please wait...