0
clear
  • Батеријата Полнење Батерија 1.2 V Батерија AAAA 600Mah На6 Lr61 Ni-Мз Nimh Батерии. 1.2 V 2 Компјутери
  • -20%
  • -20%
Батеријата Полнење Батерија 1.2 V Батерија AAAA 600Mah На6 Lr61 Ni-Мз Nimh Батерии. 1.2 V 2 Компјутери

Батеријата Полнење Батерија 1.2 V Батерија AAAA 600Mah На6 Lr61 Ni-Мз Nimh Батерии. 1.2 V 2 Компјутери

DEN 295.68

Достапност
Достапно за нарачка

Никогаш не се грижите за квалитетот кога купувате од Нашата продавница.Издржливи и трошоците за енергија, висока енергетска густина, обезбедува долготрајни моќ, обезбедува непрекинат извор на енергија на вашиот уреди.Ниска повторно се случуваат операција cist, кратки-коло и во текот тековната заштита.PTC внатрешни безбедносен прекинувач автоматски ја прекинува кога има краток спој и внатрешниот притисок на сигурносен вентил може ефикасно да се спречи експлозија.Загарантирана да го заштитите уредот од штетна протекување. Ве молиме чувајте ги батериите во суво и ладно место.Безбеден и еколошки, екстремни долго полни кругови, одлична за долгорочна дневна употреба.Широко се користи на факелот, стр ower банка, микрофон, радио, gamepad, ласерски покажувач, фенерче, headlamp, камери, играчка и други електронски уреди за кои треба клетки.Ние бидете сигурни дека ја имате најновата, најголема врвни батеријата, во секое време.Се долготрајни, сигурен енергија за уредите вашиот бизнис го користи најмногу.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тежина : 1900g; Рачка за Отворање Агол : 180 Одржување Капацитет : 1136 Kg; Модел Бр : BRH36330 M.Бар Отворањето Агол : /

За 30" Workstations.Вино боја 15" Ширина 24" Должина 202" Висина.Овој тип на Производ име е Tennsco PED2030 Виси Фиока Единиц

Има каде да оди, но до ниво нагоре сè за вашиот висок интензитет на вежбање со сите нови жените LVLДО кој н�

Гумен ѓон.Стил# : CU3580002 Гума одиш ти дава влечење од трева на обука соба кат.Поддршка обвива од пета до laces

Направен во САД! 30 Години Докажан Квалитет.Ограничен 5 Годишна Гаранција.Одберете Линија Тројно Лен Поп�

Рачно Изработени, Service Desk Бел Хотел Контра Бел Раскошен Солидна Месинг Хотел Контра Бел Службеник Повик

Топла натопена поцинкуван заостануваат завртки функција Хексадецимален Главата и се дизајнирани да се

★Фиока дизајн : На фиока нудат простор за складирање на вашите секојдневни предмети, како што се чевли ч

Материјал : Цинк Легура.Отпечаток + Лозинка + IC Card Капацитет : 300 ( 3x Администратор ).Отпечаток гласи : phlx се�

Интензивно се напојуваат.Поглезите вашите работливост раце со овој луксузен Рака Крем Лубеница за свил

Се продаваат како 25 / Кутија.Првата страница може да содржи и извештај за името и да се прилагоди графика

★ Најновите 2019 / 2020 Дизајн круг капа Тастатура : тастатурата ви овозможува да го вклучите вашиот 10.2 инче�

Clary мудрец и Римска камилица помеша биле пријавени за помош со болка од ПМС симптоми, и тоа им помага да с

Лесен и достапен вратата тела опции.Еднокреветни и двокреветни вратата апликации.Производот е произве�

Опремени со постојан магнет, погодно да се држи dial тест индикатор на машина алатка за усогласување опер�

Материјал : Брегот На Слоновата Коска Кина.Машина За Миење Садови Безбедно 24 K Злато Акценти.Чип Отпорни.

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

Се продаваат како 12 / Картон.Држи проверки и форми во место, дури и ако полето е поништена.Бела / Сина бран

Please wait...