0
clear
  • Електрична Четка за заби, Сензор за Притисок, Возрасни Неколку Мека Коса Автоматско Sonic Четка за заби, Полнење Патување, Чувствителни и за Џвакање,Жолта
  • -20%
  • -20%
Електрична Четка за заби, Сензор за Притисок, Возрасни Неколку Мека Коса Автоматско Sonic Четка за заби, Полнење Патување, Чувствителни и за Џвакање,Жолта

Електрична Четка за заби, Сензор за Притисок, Возрасни Неколку Мека Коса Автоматско Sonic Четка за заби, Полнење

DEN 2270.40

Достапност
Достапно за нарачка

Водоотпорен : Водоотпорен електрична четка за заби може да биде целосно исчистени и може да се користи во бањи и тушеви.Внесување на вода за кратко време не влијае на перформансите.Напреден дизајн : високо-одделение Du Pont мека коса + 3 D обликувањето мала четка главата, висока густина на садење и hyperboloid дизајн, повеќе одговара и чиста.Се надевам да ви донесе среќа и здравје.Индуктивни полнење : Ставете ја на полнење стојат така, можете да го полните тоа лесно.Ова е добар дар да ги придружуваат него или за неа секое утро и вечер за поздрав орална нега.Белење на владата : Тоа полирање на забите и го подобрува сјајот на забите.Висока фреквенција на вибрации, чистење не само на површината, длабоко во забите, може да се отстрани повеќе дамки и плакета, ефикасно спречување на расипување на забите.Го штити здравјето на непцата и забите.Ако сте особено задоволни со нашите производи, ве молиме да дадете пет-ѕвезда пофалба, ви благодарам многу.Ние се стремиме да им обезбеди на вас и вашето семејство, со најдобри четки за заби.Стоматологот препорачува четкање на забите за 2 минути.Ние сме мали дома апаратот бренд што се посветува внимание на секој секојдневниот живот.Стоматологот препорачува промена на четка главата на секои 3 месеци за најдобри резултати.Или да ја користите додека за капење.Моќен чистење : Чисти до повеќе од 100% од наслаги во споредба со рачни четки за заби.Пакување : 1 се справи со четка за заби * четка глава 2 * Индуктивни полнење штекер 1 * Упатство 1 IPX7 водоотпорен - значи дека уредот е натопена под вода, за 1 минута и 1 минута, водата нема да предизвика штета, но температурата на водата во бањата ќе генерира многу на пареа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

1 Неверојатни чистење ефект : на електрична четка за заби ротира во 50006000 HZ, ужива да го чисти и здрави заб�

Избрани одлична наострен жица (PBI) и во индустријата, меки и удобни, грижа за непцата.Копче за да се префр�

2021 Нова Надградена Електрична Четка за заби со најновите sonic технологија да се вози течност длабоко пом�

❤️【60 дена батеријата, Безжично Полнење, IPX7 Водоотпорен】 Една 5 часа целосно наполнет последните 60 ден�

Употреба : почетна / Хотел / Travel Наежвам Тип : Средна Функција : напојува Батерија Место на Потекло : Guangdong,

Напредни sonic ротација технологија обезбедува голема брзина на вибрации за ефикасно отстранување дамки.

Увезената хранаодделение четка, антипаѓа, антирасејување, заокружување на процесот treatment3.Вие исто така

Стилски и елегантен, со совршена големина, тоа нема да биде премногу голем за да биде удобно се одржа во �

Ви благодариме за вашето разбирање.Усвојува високо квалитетни четка глава, меки и кожа‑friendly четка коса

Безбеден и сигурен, посебно се користи за заби дамка отстранување и полирање.Стоматолошката полирање п�

【Семејство одговараат】 : Две различни бои, многу погодни за парови,Поставите купување е поповолна...

1 Моќен sonic чистење : електрична четка за заби може да вибрира до 31,000 пати во минута, влијае на празнини по

【Електрична четка за заби 】:брзината на 38000 може брзо да се стопи нечистотија на длабока заб.Овој паме�

Комората : Опремен со комора, сина, виолетова светлина дезинфекција, може да се елиминира остаток во чет�

Деца под 3 години, не е дозволено да се користи овој уред.Sonic Електрична Четка за заби 34,000 четка потези в�

★42,000 VPM ВИСОКИ ВИБРАЦИИ : Нова Надградена Електрична Четка за заби со најновите sonic технологија да се во�

●●●До 60 Дена од денот На Користење На Еден Полнење : Ова електрична четкичка за заби за возрасни е диза�

Please wait...