0
clear
  • Боја Клуб Помине Натопи во Прав се Разбудам Повик, Сонот На Собирање, Злато со Сини Светкава + Златен Сјај Боја 2 оз (57 g)
  • -20%
  • -20%
Боја Клуб Помине Натопи во Прав се Разбудам Повик, Сонот На Собирање, Злато со Сини Светкава + Златен Сјај Боја 2 оз (57 g)

Боја Клуб Помине Натопи во Прав се Разбудам Повик, Сонот На Собирање, Злато со Сини Светкава + Златен Сјај Боја

DEN 1007.76

Достапност
Достапно за нарачка

Лесно удар на ноктите, отстранување на природен сјај.Се применуваат (2) размена на ИНСТАНТ ACTIVATOR, дозволете една минута за лекување на процесот (не ДОВЕДЕ/UV светлина е потребно) Формата и датотека.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Qtica Полувреме полски Сушење Педалот за гас оригиналната и со патентирана лак сушење капки кои темелно и�

Modelones Новото Гел лак Комплет вклучува 20 Бои Гел (7ml / 0.24 мл секоја шише), 3 Не се Избрише Сјајни & Мат Горниот

Ние сакаме да бидеме среќни што сме со нашиот производ, па сите купувања доаѓаат со 100% задоволство гаран

Вклучува 16 висок квалитет, двојнозаврши лак обвива на 8 различни големини, 1 мини помине file & cuticle стап...

Природен изглед и чувство.Супер се Одржи лепило.Без лепак е потребно, безбедно на природни нокти, тие до�

Нашите гел ноктите понуди единствена Cкриви дизајн.Комплетен Сет на Ноктите Уметност Налепници Секоја

Нанесете тенок слој на ВО ВАРСВЕТЛИНА.Повторете за целосна покриеност.Оставете време за лак да се исуши

(5ml секое шише) Оваа серија на гел полирање на употреба на премиум формула која продолжува без streaking или ж

Објектот Вклучуваат : Различни Бои, Стил Мачка Очи Гел лак на Ноктите кои можете да ги изберете(6 X 7.3 ml) .Ку

Отстрани вишокот прав од нокт на прст.Боја Клуб помине Натопи Прав, Гел Полирање, и Лакови беа првично со

Светла Амбиција Гел лак Сет : 22 гел бои и база палто врвот грб, Makartt 2020 нетранспарентно гел лак поставено �

ЦРВЕНИ НОКТИ ГЕЛ ПОЛСКИ : целосно нетранспарентно, сјајна и Црвена боја заврши.ПОГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : бело �

Може да се излечи УВ гел, поли продолжување гел, ПРЕДВОДЕНА лак и сите гел лак.)Нанесете тенок горниот сл�

Она што Ќе Добиете : 24 Bottless пролет бои гел лак комплет вклучува 22 Бои Гел Бои (8ml. / секое шише), не ги база и

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 6 Бои од 0.25 fl.мл Секоја + Professional Помине Светилка + Врвот Грб & Мат Врвот Грб & База на Грб +

20 БОИ на ЛАК СЕТ : Овој лак сет содржи 20 различни бои, вклучувајќи ги и парична казна сјајот лак, па можете

До 8 ден Mani* во 2 едноставни чекори (боја + врвот грб) до 8 дена од денот на боја & сјај.Нашата крајна чип отпо

IAB Козметика.Промоции : Купи 5 или повеќе и автоматски се квалификуваат за Приоритет Превозот во соседни

[НОКТИТЕ САЛОН за ПОЛНЕЊЕ ЗА ДЕВОЈКИ] Вклучува : 6 Nail Пенкала, Шарени Сјајот, Шишиња лак, Нокти Налепници, 3

essie има за цел да ги инспирира љубов за нокти искуство со духовитост и стил дека ќе ги допре срцата на жен

ЧЕКОР 1 : По завршувањето на вашиот Gelish нокти првично, ќе се применуваат тенок слој на ЧУВАЈТЕ ГО ЕДНОСТА�

Погоден за различни апликации за да УВ гел, акрилик, вештачки или природни нокти, тоа ви дава шанса да се

Пакет Вклучени (8pcs x10ml Гел лак) : 6 X 10ml Боја со државниот Грб +1x10ml база на грб +1x10ml врвот грб.Боја отпорни, ел

Совршен натпревар 3in1 прав е комбинација на трајност на гел лак, силата на доградба на Акрилни нокти, и ле

Modelones Новото Гел лак Комплет вклучува 20 Бои Гел (7ml / 0.24 мл секоја шише), 3 Не се Избрише Сјајни & Мат Горниот

УЖИВАЈТЕ во DIY ИСКУСТВО : полски гел за нокти комплет вклучува мини светлина, една популарна боја гел лак

Патентирана свиласиликонска формула.Multipatented филм формирање систем.УВ светлина апсорбер.Сенка Lock Техно�

Modelones Новото Гел лак Комплет вклучува 20 Бои Гел (7ml / 0.24 мл секоја шише), 3 Не се Избрише Сјајни & Мат Горниот

Please wait...