0
clear
  • Пет ѕвездички Почетник средно Училиште Момчето 73% Rim Тежина 1.6 kg Песна Разговарале. Поединечно Рачно Изработени. Неверојатен Зафат. Совршен за да се Развие, да се Усо
  • -20%
  • -20%
Пет ѕвездички Почетник средно Училиште Момчето 73% Rim Тежина 1.6 kg Песна Разговарале. Поединечно Рачно Изработени. Неверојатен Зафат. Совршен за да се Развие, да се Усо

Пет ѕвездички Почетник средно Училиште Момчето 73% Rim Тежина 1.6 kg Песна Разговарале. Поединечно Рачно Изработени.

DEN 2136.00

Достапност
Достапно за нарачка

Пет ѕвездички најдобар квалитет почетник средно училиште момчето 73% rim тежина 1.6 kg track & field разговарале.Поединечно рачно изработени.Неверојатен зафат.Совршен за да се развие, да се усоврши, како и да се подобри техниката и растојание.Најдобро продаваните средно училиште тинејџерите почетник 1.6 килограм track & field разговарале. 2 годишна гаранција.Пет ѕвездички најдобар квалитет почетник средно училиште момчето 73% rim тежина 1.6 kg track & field разговарале.Поединечно рачно изработени.Неверојатен зафат.Совршен за да се развие, да се усоврши, како и да се подобри техниката и растојание.Најдобро продаваните почетник средно училиште тинејџерите 1.6 килограм track & field разговарале. 2 годишна гаранција.Бродови од.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Официјалниот Гума Разговарале е моделирана да службена тежина и спецификации.Препорачани за пракса и о

Висок qualilty фрлање разговарале со добра летање квалитети.Црната страна на плочи и жолта центар плочи се �

Оваа разговарале има поставено повеќе рекорди и освоено повеќе олимписки медали од кои било други разг�

Карактеристики.Директноgrained хард рок Јавор.Tripleобложена со sealer и сјаен лак 75% rim тежина.Ги исполнува сред�

Гроздобер класична гимназија Момче е најдобро продаван почетник 1.6 килограм 73% rim тежина track & field разгова

Делумно влакна стакло во рамките на страничните плочи доведува до голема трајност на страничните плочи

Официјалниот Гума Разговарале е моделирана да службена тежина и спецификации.Препорачани за пракса и о

Please wait...