0
clear
  • JOTO 4 Пакет Универзална Водоотпорен Торбичка Видиме Сува Торба Случај на Пакет со 35L Водоотпорен Пливаат Шамандура Ранец
  • -20%
  • -20%
JOTO 4 Пакет Универзална Водоотпорен Торбичка Видиме Сува Торба Случај на Пакет со 35L Водоотпорен Пливаат Шамандура Ранец

JOTO 4 Пакет Универзална Водоотпорен Торбичка Видиме Сува Торба Случај на Пакет со 35L Водоотпорен Пливаат Шамандура

DEN 402.48

Достапност
Достапно за нарачка

Овој Пакет Содржи : Општ водоотпорен случај сува торба одговара на сите паметни телефони до 7.0" големина на дијагонала, Одредени големиот екран телефони треба да се отстрани заштитни случај; заедно со 35 L светло-обоени пливаат шамандура ранец е од исклучително забележува во езера, океани и други отворени води. 100 метри IPX8 Заверена водоотпорен; Нуди водоотпорен / snowproof / dirtproof заштита на вашиот уред додека одржување на целосен екран на допир за функционалност.Компатибилен со уреди до 101mm x 175mm (чист прозорецот 70mm X 140mm); Доаѓа со вратот рака за полесно носење.Чување на Лични Предмети : Карактеристики на суво складирање оддел кој е одделен од гумени воздушна комора, чување лични работи, сув како очила за сонце, сонце, вода чевли, облека, крпа, паричник, клучеви итн.; Супериорен најлон ткаенина материјал обезбедува долготрајни вода доказ заштита за вашите лични предмети на крајот на вашиот пливање (ве Молиме да НЕ се стави остри предмети во сува кеса).Мултифункционален Двојно airbag дизајн обезбедува оптимална безбедност ако еден airbag случајно оштетен кога се користи; Вградени во предните и задните гумени млазници, лесно да се надува и разбивам.Овој Пакет Содржи : Општ водоотпорен случај сува торба одговара на сите паметни телефони до 7.0" големина на дијагонала, Одредени големиот екран телефони треба да се отстрани заштитни случај; заедно со 35 L светло-обоени пливаат шамандура ранец е од исклучително забележува во езера, океани и други отворени води.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Пакет содржи : JOTO Универзална Водоотпорен Торбичка Видиме Сува Торба Случај за i Phone и Galaxy Пакет со 2Pack Пл�

Тенок граница дизајн, со поголем капацитет под иста должина и ширина.Не се избира модели, тоа е погоден з

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Бранеа Текстура Карбонски Влакна Shockproof TPU Случај за Huawei Мате 20 Про (Црна) 1 Концизен.Тоа е едноставно обли

(Забелешка : На голем екран телефони треба да се отстрани заштитни случај пред поставување на телефонот

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

8 во висина на помалку од 16 cm / 6.2 во и над 15 【ВОДООТПОРЕН И ИЗДРЖЛИВИ】 : Гумени мобилен телефон водоотпо�

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

(СО ОТСТРАНЛИВ ЕДЕН РЕМЕНИ)20 L : Одлична за еден ден патување, Идеална за пакување на облека, чевли, бања п�

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Едноставен snap и кодот за пристап дизајн обезбедува совршен печат, и држи надвор вода, снег, прашина, песо

Најдобрите употреба : најдобар сува торба / компресија вреќа за спиење кеси 30 L да 10 L.Карактеристики : дво

Овој пакет содржи : 4 Пакет Универзална големина водоотпорен случај сува торба со јасна боја, одговара н�

【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】Лесен за ракување и чистење, само стави вашиот опрема во кеса, го дофати врвот плете

Please wait...