0
clear
  • Banjo 075C Полипропилен Cam & Ритам Фитинг, 3/4 Женски Спојка x Црево месо тело
  • -20%
  • -20%
Banjo 075C Полипропилен Cam & Ритам Фитинг, 3/4 Женски Спојка x Црево месо тело

Banjo 075C Полипропилен Cam & Ритам Фитинг, 3/4 Женски Спојка x Црево месо тело

DEN 409.44

Достапност
Достапно за нарачка

3/4" Женски Спојка x Црево месо тело Cam Лост Спојка.Стандарди : MS27019 Заптивка Материјал : EPDM Спојка Тип : C Тело Материјал : Полипропилен Предмет : Спојка Фитинзи Под-Категорија : .Couplers Тип на Врска : Женски Спојка x Црево месо тело Спојка Големина : 3/4" Макс.Притисок : 125 psi Црево Големина : 3/4" Земјата на Потекло (предмет на промена) : сад.Спојка, Тело Материјал Полипропилен, Спојување Тип C, Тип на Врска Женски Спојка x Црево месо тело, Спојка Големина 3/4 Во., Црево Големина 3/4 Во.,.Max.Притисок 125 psi, Заптивка Материјал EPDM, Стандарди MS27019.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

● Димензии : Дијаметар : 70cm / 27.5 инчен, од Страна на ширина на огледало кабинет : 13.5 cm / 5.3 инчен, Складирање

Солидна полиците се решение, каде што нечистотија, прав и spills се потенцијална цврста рамна површина доз�

Рака Избрани, Премиум, 2 Сечење Тимотеј Сено за Да се Обезбеди Само Со Највисок Квалитет на Производот За

FOREDOM ОБВИВКА S77 НАДВОРЕШНИОТ FLEX ВРАТИЛО МОТОРИ ОБВИВКА 361 / 4" ДОЛГО.FOREDOM 77 Оригинални 361 / 4" ДОЛГО НАДВОРЕШН

Добар избор за бебиња да се научат.Моделите на двете страни се различни, и двете страни може да се игра.Т�

МАЗНА ПОВРШИНА површината на watch стакло е мазна, отпорни на топлина, отпорно на гребење и носатотпорни.Л�

23 1 / 4"W x 39 3 / 8"H x 6"D Стил : Модерна / Современиот Планината Тип : Вдлабнати, Површински Облик : Правоаголни В

Боја : ND64 77mm.Облик : Plano.Употреба : SLR камера филтер.Структура : SLR камера филтер.Материјал : Стакло.Опис : Item

Родител и Наставник Избор Награда за Победникот.Децата ќе го сакам споделување на оваа лулка акција воз

Расте вашиот бизнис со најдобрите LED светла пари може да се купи!Имаме најбезбедно, најпаметните и повеќ

Губење На Материјал : 100% Бразилецот Човечка Коса.Боја На Коса : #4 Кафеава Боја,Чоколадно Кафена Боја,Сред

23 1 / 4"W x 39 3 / 8"H x 6"D Стил : Модерна / Современиот Планината Тип : Вдлабнати, Површински Облик : Правоаголни В

Максимална сила, лесни палубата го прави овој совршен избор за движење на најголемиот дел на производот

Креирај свој затворен рајот со вашиот избор на нашата убава ѕид мурали.На дигитални слики ние се прикаж�

Чува свежа храна за подолг период на време.Вакуум пумпа обезбедува херметички, течењедоказ печат.BPAfree и

Ова го забавува е доволно пространа да се одржи на големи товари на перење.Употреба на повеќе од еден во

Моден случај.Оклоп случај.Отпорно на гребење заштитни случај.Smartwatch TPU заштитни случај.HR Силикон Заштитн

Кујна ѓубре може да се трајни, тешкидолжност пластична конструкција го прави ѓубре располагање лесна п�

Рачка материјал : Procapra gutturosa pallas.Се направи контрола се чувствувате подобро и поудобно.Поле на примена : �

Wisenet П серија QNF8010 fisheye камерата поддржува 6 MP висока резолуција овозможувајќи им на корисниците да се ид�

DEN 1320.00

Поголема отпорност на оштетувања предизвикани од ултравиолетово внатрешна или надворешна употреба.На

Складирање е едноставен и лесен, и тоа е чиста и уредна ★Можете да ја користите оваа убава огледало каби

Оваа Заверена Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refur

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од главната Бејзбол Лига (mlb Автентикација и Fanatics Автентични.Катего

Please wait...