0
clear
  • Дрво Чекор Вежба High Speed Челик Кобалт Чекор Вежба Во Собата Porous 50 Големина Дрво, Метал Дупка Коси Вежба Во Собата Круг Се Справи Со Пагоди Вежба (Боја : Сина Кутија И Уд
  • -20%
  • -20%
Дрво Чекор Вежба High Speed Челик Кобалт Чекор Вежба Во Собата Porous 50 Големина Дрво, Метал Дупка Коси Вежба Во Собата Круг Се Справи Со Пагоди Вежба (Боја : Сина Кутија И Уд

Дрво Чекор Вежба High Speed Челик Кобалт Чекор Вежба Во Собата Porous 50 Големина Дрво, Метал Дупка Коси Вежба

DEN 1609.92

Достапност
Достапно за нарачка

Погоден за општи дупчење на челик, нерѓосувачки челик, бакар, алуминиум и други површини. 1. Ова е еден вид ХСС челик голем чекор конус вежба кобалт малку фиксна дупка мелење машина. 2. Тоа е направен од високо-квалитет ХСС челик и е обложено со титаниум да се намали триењето и топлина. 3. Многу погодни за сечење дупки во различни материјали, вклучувајќи и челик, месинг, дрво, пластика, итн. 4. Materail : ХСС високо-брзински челик.Сечење и deburring : челик, лим и други површини може да биде намален со само мала количина на притисок и deburring кога drilling Feature : 1. Ова е еден вид ХСС челик голем чекор конус вежба кобалт малку фиксна дупка мелење машина.2. Тоа е направен од високо-квалитет ХСС челик и е обложено со титаниум да се намали триењето и топлина.3. Многу погодни за сечење дупки во различни материјали, вклучувајќи и челик, месинг, дрво, пластика, итн.спецификација : Тип : core bit Materail : ХСС high-speed steel Coating : Cobalt Dimensions x должина x месо тело со дијаметар x месо тело length3 / 16-1 / 2 x за 57mm x за 6mm x за 24mm1/8-1/2 x за 77mm x за 6mm x за 24mm1/4-3/4 x околу 73mm x околу 9mm x околу 24mm3/16-7/8 x околу 77mm x околу 9mm x околу 24mm1 / 4- 1-3 / 8 x за 76mm x за x 9mm за 24mm Dimensions вклучуваат : 3/16-1/2 : 3/16", 1/4", 5/16", 3/8", 7/16", 1/2"1/8-1/2 : 1/8", 5/32", 3/16", 7/32", 1/4", 9/32", 5/16", 11/32", 3/8", 13/32", 7/16", 15/32", 1/2"1/4-3/4 : 1/4", 5/16", 3/8", 7/16", 1/2", 9/16", 5/8", 11/16 инчи, 3/4 inches3/16-7/8 : 3/16", 1/4", 5/16", 3/8", 7/16", 1/2", 9/16", 5/8 инч, 11/16 инчен, 3/4 инчи, 13/16 инчен, 7/8 inch1/4-1-3/8 : 1/4", 3/8", 1/2", 5/8", 3/4", 7/8", 1", 1-1/8 инч, 1-1/4 инчи, 1-3/8 inch Package се Вклучени : 5pcs чекор вежба.

Спецификацијата

Type:
core bit
Materail:
HSS high-speed steel
Coating:
Cobalt
Dimensions x total length x shank diameter x shank length :
3 / 16-1 / 2 x about 57mm x about 6mm x about 24mm :
1/8-1/2 x about 77mm x about 6mm x about 24mm :
1/4-3/4 x approximately 73mm x approximately 9mm x approximately 24mm :
3/16-7/8 x approximately 77mm x approximately 9mm x approximately 24mm :
1 / 4- 1-3 / 8 x about 76mm x about 9mm x about 24mm :
Dimensions include:
3/16-1/2:
3/16'', 1/4'', 5/16'', 3/8'', 7/16'', 1/2''
1/8-1/2:
1/8'', 5/32'', 3/16'', 7/32'', 1/4'', 9/32'', 5/16'', 11/32'', 3/8'', 13/32'', 7/16'', 15/32'', 1/2''
1/4-3/4:
1/4'', 5/16'', 3/8'', 7/16'', 1/2'', 9/16'', 5/8'', 11/16 inches, 3/4 inches
3/16-7/8:
3/16'', 1/4'', 5/16'', 3/8'', 7/16'', 1/2'', 9/16'', 5/8 inch, 11/16 inch, 3/4 inch, 13/16 inch, 7/8 inch
1/4-1-3/8:
1/4'', 3/8'', 1/2'', 5/8'', 3/4'', 7/8'', 1'', 1-1/8 inch, 1-1/4 inch, 1-3/8 inch
Package Included:
5pcs step drill :

Со стоката дадена додека купуваат

ИЗДРЖЛИВИ И ЗДРАВ SHELVING ЕДИНИЦА : Направен од силна правобложени метал и високо квалитетни пластични кли

Родител и Наставник Избор Награда за Победникот.Децата ќе го сакам споделување на оваа лулка акција воз

Прирачник за дренажа метод, лесен и брз.Добар целокупниот airtightness, подобро масловода поделба, и комприми�

Вистински Шкотскиот Елен Справи.ОВА Е ГОЛЕМА ШАНСА ДА СЕ КУПИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ШЕФИЛД ВИСТИНСКИ МАСЛИН�

Тоа доаѓа со мазна површина, едноставен и лесен за чистење.Замена Nurser Брадавиците, Пет Храна Силикони Ма

Вмрежување.Надзор Додатоци.Theia Ултра Широк CCTV леќа ротирачкифокусна авто ирис 1 / 3", 1 / 2.5", 1 / 2.7" КСмонт

Рака Избрани, Премиум, 2 Сечење Тимотеј Сено за Да се Обезбеди Само Со Највисок Квалитет на Производот За

Максимална сила, лесни палубата го прави овој совршен избор за движење на најголемиот дел на производот

Креирај свој затворен рајот со вашиот избор на нашата убава ѕид мурали.На дигитални слики ние се прикаж�

FOREDOM ОБВИВКА S77 НАДВОРЕШНИОТ FLEX ВРАТИЛО МОТОРИ ОБВИВКА 361 / 4" ДОЛГО.FOREDOM 77 Оригинални 361 / 4" ДОЛГО НАДВОРЕШН

Prostar Гејмерски Лаптоп : 17.3 Инчи Full HD (1920x1080) 144 Hz Широк Поглед Агол, 72% NTSC, Мат Дисплеј.Високи Перформанси, Пр

Wisenet П серија QNF8010 fisheye камерата поддржува 6 MP висока резолуција овозможувајќи им на корисниците да се ид�

Кујна ѓубре може да се трајни, тешкидолжност пластична конструкција го прави ѓубре располагање лесна п�

Складирање е едноставен и лесен, и тоа е чиста и уредна ★Можете да ја користите оваа убава огледало каби

Лево Раце Помлад Сет Вклучува : Возачот (15"), Хибридни Дрво (22), #6 / 7 Песна(1 парче), #9 / p Железо (1 парче), Putter, Б

Чува свежа храна за подолг период на време.Вакуум пумпа обезбедува херметички, течењедоказ печат.BPAfree и

ЛЕСНО СОБРАНИЕ : Овој чевли организатор е брзо да се соберат користење на предвидени куки и виси во скло�

Загревање и Ладење Седиште Компатибилен : Нашите Сопствени Направени Седиште Опфаќа се компатибилни со

3 / 4" Женски Спојка x Црево месо тело Cam Лост Спојка.Стандарди : MS27019 Заптивка Материјал : EPDM Спојка Тип : C Те

Подгответе се Побрзо : Нашата медицина кабинет за бањи ви овозможува да елегантно ја преземе контролата

Please wait...